Sport - OKRA - SKW-Centrum

Ga naar de inhoud

Sport

Contact
TeamleiderAmedé Bosmans
Adres : Spoorweglei 13
Tel :     015 / 31 03 36
E-mail : amedebomans@skynet.be
AquagymAnne De Jaeck


Simonne Van Goethemd
Adres : Naalstraat 43, 2570 Duffel
Tel :     015 / 32 29 03
E-mail : ann.de.jaeck@telenet.be
Adres : Prinsenstraat 45, 2800 Mechelen
Tel :     015 / 33 68 04
E-mail : ongenaf@telenet.be
BadmintonFerre Ongena


Jan Vertommen
Adres : Prinsenstraat 45, 2800 Mechelen
Tel :     015 / 33 68 04
E-mail : ongenaf@telenet.be
Adres : Katelijnsesteenweg 132, 2570 Duffel
Tel :     015 / 31 66 36
E-mail : jan.vertommen@telenet.be
ETT
Fietsen
Janne Albort


Ferre Ongena
Adres : Begoniastraat 68
Tel :     015 / 63 55 53
E-mail : janne-@telenet.be
Adres : Prinsenstraat 45, 2800 Mechelen
Tel :     015 / 33 68 04
E-mail : ongenaf@telenet.be
Fietsen
Dag- en korte tochten
Felix Op de Weerdt

Jacques Wilms


Jos Adriaenssens


Jozef Vandeneede
Adres : Duffelsesteenweg 141
Tel :     015 / 31 37 34
E-mail : felix.op.de.weerdt@telenet.be
Adres : Duffelsesteenweg 145
Tel :     015 / 31 80 43
E-mail :jac.wilms@skynet.be
Adres : Pompeloerestraat 3
Tel :     015 / 31 44  14
E-mail : joseph.adriaenssens@skynet.be
Adres : Wilsonstraat 40
Tel :     015 / 31 46 98
E-mail : jozef.vandeneede@skynet.be
Begeleiders
Felix Op de Weerdt


Fons De Decker


Leo Mertens


Lucien Pessendorffer


Manu Saels


Fernand Teugels


Jacques Wilms

Adres : Duffelsesteenweg 141
Tel :     015 / 31 37 34
E-mail : felix.op.de.weerdt@telenet.be
Adres : Halewijnstraat 16
Tel :     015 / 31 37 46
E-mail : alfons.de.decker4@telenet.be
Adres : Parsivalstraat 12
Tel :     015 / 31 07 93
E-mail : leo.gerda@telenet.be
Adres : Ernest Claesstraat 5
Tel :     0494 / 33 68 82
E-mail : lucien.pessendorffer@telenet.be
Adres : Walemstraat 22
Tel :     015 / 21 97 59
E-mail : manu@saels.eu
Adres :  Parsivalstraat 9
Tel :      015 / 31 15 44
E-mail : fernand.teugels@skynet.be
Adres : Duffelsesteenweg 145
Tel :     015 / 31 80 43
E-mail : jac.wilms@skynet.be
Fitnessclub
Herman Schouwaerts


Simonne Van Goethemd
Adres : Muishondstr 22, 2500 Lier
Tel :     015 / 32 20 72
E-mail : herman.schouwaerts@telenet.be
Adres : Prinsenstraat 45, 2800 Mechelen
Tel :     015 / 33 68 04
E-mail : ongenaf@telenet.be
Kubb-spelLeo Mertens
Adres : Parsivalstraat 12
Tel :     015 / 31 07  93
E-mail : leo.gerda@telenet.be
Line-dance
Anne De Jaeck



Hubert Hofman
Adres : Naalstraat 43, 2570 Duffel
Tel :     015 / 32 29 03
E-mail : ann.de.jaeck@telenet.be
Adres : Zwaluwstraat 6A
Tel :     015 / 21 85 60
E-mail : hubert.hofman1@telenet.be
Netbal
Wilfried De Keyser


René Van Noten
Adres : Heistukken 10A
Tel :      015 / 20 01 48
E-mail : ---
Adres : Stationsstraat 232
Tel :      015 / 31 20 91
E-mail : rvannoten@skynet.be
Nordic Walking
Rita Verwimp



Leo Wouters
Adres : Heidijk 7
Tel :      015 / 31 62 18
E-mail : ritaverwimp@hotmail.com
Adres : Heidijk 7
Tel :      015 / 31 62 18
E-mail : leo.wouters@telenet.be
Petanque
Paul Eekelaers



Maurits Suetens
Adres : Tulpenstraat 14
Tel :      0476 / 38 08 04
E-mail : ---
Adres : Daliastraat 44
Tel :      015 / 31 09  53
E-mail : maurits.suetens@telenet.be
Volleybal
Eddy Van Otten
Adres : Krankenvelden 1 bus 1, 2800 Mechelen
Tel :      0483 / 66 79 33
E-mail : e.van.otten@telenet.be
Wandelen
Leon Leemans


Josée Van der Auwera
Adres : Beatrijsstraat 43
Tel :     0473 / 65 16 37
E-mail : leonleemans@telenet.be
Adres : Katelijnsesteenweg 132, 2570 Duffel
Tel :      015 / 31 66 36
E-mail : jan.vertommen@telenet.be
Website gemaakt door Manu Saels
Tekening bovenaan : Sint-Catharinakerk
Pentekening van de hand van Herman Schouwaerts
Terug naar de inhoud