Contactpersonen - OKRA - SKW-Centrum

Ga naar de inhoud

Contactpersonen

Contact
Janne Albort, Begoniastraat 68, tel. 015 / 63 55 53  - janne-@telenet.be
Lisette Bogaert, Lemanstraat 56 bus 2, tel. 015 / 55 20 16
Amedé Bosmans, Spoorweglei 13, tel. 015 / 31 03 36 - amedebosmans@skynet.be
Magda Coremans, G.V.D. Lindenlaan 47, 2570 Duffel  tel. 0472 / 45 50 83
Maria Cuyckens, Krekelenbergweg 27, tel. 015 / 31 42 60 - maria.cuyckens@skynet.be
Denise De Cat, Begoniastraat 4, tel. 015 / 31 42 04 - bosmansdecat@gmail.com
Alfons De Decker, Halewijnstraat 16, tel. 015 / 31 37 46
alfons.de.decker4@telenet.be
Maurits De Donder, Vestinglaan 12, tel. 015 / 55 22 95 - lea.maurits@gmail.com
Pieter Janssens, Duffelstraat 74, tel. 015 / 31 84 66
Liliane Pardon, Beatrijsstraat 38, tel. 0472 / 91 81 13 - liliane2461@hotmail.com
Doris Prinsen, Lombaardstraat 25, tel. 015 / 55 68 91
Manu Saels, Walemstraat 22, tel. 015 / 21 97 59 - manu@saels.eu
Maurits Suetens, Daliastraat 44, tel. 015 / 31 09 53 - maurits.suetens@telenet.be
Fernand Teugels, Parsivalstraat 9, tel. 015 / 31 15 44; GSM 0476 / 73 10 85
fernand.teugels@skynet.be
Suzanne Torfs, Generaal Deschachtstraat 27, tel. 015 / 31 36 81
jan.frans1@telenet.be
Cecile Van Der Auwera, Stationstraat 11 bus 5, tel. 015 / 77 03 95
cecilevda@scarlet.be
Maria Van Engeland, Stationsstraat 232, tel. 015 / 31 20 91 - rvannoten@skynet.be
Maria Van Herck, Daliastraat 30, tel. 015 / 31 66 78 - mvherck@gmail.com
René Van Noten, Stationsstraat 232, tel 015 / 31 20 91 - rvannoten@skynet.be
Marleen Van Reeth, Lange Zandstraat 9, tel 0476 99 32 35 - marleen@hellemans.be
Maria Verschueren, Den Haes 8/A14, tel. 015 / 32 38 58
Rita Verwimp, Heidijk 7, tel. 015 / 31 62 18, ritaverwimp@hotmail.com
Website gemaakt door Manu Saels
Tekening bovenaan : Sint-Catharinakerk
Pentekening van de hand van Herman Schouwaerts
Terug naar de inhoud